Winrol Wrocław – nowoczesne rolety i inne osłony okienne

Winrol Wrocław – nowoczesne rolety i inne osłony okienne
Krenowa nazwa przedsiębiorstwa: Winrol Wrocław – nowoczesne rolety i inne osłony okienne
Krenowy opis przedsiębiorstwa:

Winrol to wrocławska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą systemów przeciwsłonecznych oraz dekoracji wnętrz. Jeśli urządzasz nowe mieszkanie lub po prostu chcesz wnieść trochę nowości do swojego domu, piękna i stylowa osłona okna będzie idealnym sposobem na dekorację, która nada nowego wymiaru Twojemu wnętrzu. Korzystając z bogatej oferty naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiednie rolety dla siebie. Różne rodzaje osłon okiennych pionowych oraz poziomych, o ciekawej, modnej kolorystyce i niebanalnym wzornictwie stanowią doskonały element dekoracyjny każdego pomieszczenia.

Rolety z firmy Winrol Wrocław – fot.1

Oferujemy indywidualne podejście do swoich klientów. Po wcześniejszej rezerwacji terminu nasi doradcy przyjadą w wyznaczone miejsce i dokonają niezbędnych pomiarów. Ustalą także wszelkie detale istotne dla klienta. W ofercie znajdziesz między innymi, takie rozwiązania osłon okiennych, jak: rolety rzymskie, plisy okienne, żaluzje drewniane, rolety przyszybowe, żaluzje aluminiowe, czy rolety dachowe.

Rolety z firmy Winrol Wrocław – fot.2

Poza tymi propozycjami mamy w swoim asortymencie wiele krojów zasłon. Zaopatrzysz się również w moskitiery, które szczególnie latem skutecznie ochronią Twój dom przed przedostającymi się z zewnątrz owadami. Zapraszam do ustalania wizyt indywidualnych oraz do naszego salonu we Wrocławiu, przy alei Józefa Hallera 78/2a. Zapewniamy obsługę najwyższej jakości.

Krenowa specjalność przedsiębiorstwa:
Krenowa siedziba przedsiębiorstwa: Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Krenowy nr. telefonu: 506276482
Krenowa strona WWW przedsiębiorstwa: rolety wrocław
Krenowy NIP: 8982119415
Krenowy REGON: 022023461
  • Winrol Wrocław – nowoczesne rolety i inne osłony okienne
  • Winrol Wrocław – nowoczesne rolety i inne osłony okienne