Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław
Krenowa nazwa przedsiębiorstwa: Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław
Krenowy opis przedsiębiorstwa:

SWAN-KLIM to firma działająca w branży instalacji sanitarnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku, kompleksowe działanie oraz zorientowanie na każdego korzystającego z ich usług klienta sprawia, że pracownicy są w stanie przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich zainteresowanych.

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław fot.1

SWAN-KLIM zajmuje się doradztwem technicznym systemów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, montażem instalacji w domach, mieszkaniach, biurach oraz budynkach przemysłowych , nadzorem projektowym oraz wykonawczym inwestycji, pomiarami i regulacją parametrów pracy urządzeń i instalacji, analizą techniczną, profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, kompletną dostawa i montażem, sporządzaniem projektów budowlanych, wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej.

Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław fot.2

Główny obszar działania to teren województwa dolnośląskiego. Po indywidualnej konsultacji firma może zrealizować również zamówienie na terenie całego kraju. Wszyscy zainteresowani współpracą mogą skorzystać z formy kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Krenowa specjalność przedsiębiorstwa:
Krenowa siedziba przedsiębiorstwa: ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Krenowy nr. telefonu: 880515087
Krenowa strona WWW przedsiębiorstwa: swan-klim klimatyzacja wrocław
Krenowy NIP: 8842510102
Krenowy REGON: 021324284
  • Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław
  • Swan-Klim Klimatyzacja Wrocław