Cięcie laserem Wrocław – spółka P.G. GROUP
Krenowy opis przedsiębiorstwa

P.G. Group Sp. zoo zajmuję się obróbką różnego rodzaju blach. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii są w stanie w szybki i bezpieczny sposób sprostać oczekiwaniom, jakie stawiają im kliencie. W swojej ofercie posiadają: wycinanie blach stalowych, wykrawanie, perforowanie, znakowanie, tłoczenie, gwintowanie blach stalowych, precyzyjne wyginanie obróbki blacharskiej, wykonywanie skomplikowanych zgięć.

Cięcie laserem Wrocław fot.1

W ich ofercie również znajdują się elementy elewacji blachodachówki, elementy sufitowe, elementy profili konstrukcyjnych. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w obróbce blach i tworzeniu elementów potrzebnych w budownictwie. Na stornie internetowej możemy zobaczyć również przykładowe realizacje zleceń, co da nam możliwość sprawdzenia, czy dany efekt nam się podoba oraz jak wygląda przebieg pracy.

Cięcie laserem Wrocław fot.2

W dniu 1 lutego 2021 roku, spółka zmieniła nazwę. Wcześniej była znana jako Pruszyński P.G. zoo, a teraz widnieje jak P.G. Group. Choć zmieniła się nazwa, jakość wykonania i obsługi klienta pozostała taka sama a nawet wzniosła się na wyższy poziom.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Krenowa specjalność przedsiębiorstwa
Krenowa siedziba przedsiębiorstwa
https://pggroup.com.pl/produkty/znakowanie/
Krenowy nr. telefonu
713169301
Krenowa strona WWW przedsiębiorstwa
Krenowy NIP
8961302657
Krenowy REGON
932645847
  • Cięcie laserem Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Cięcie laserem Wrocław – spółka P.G. GROUP