BIPAL Wrocław – projektowanie i instalacja automatyki przemysłowej
Krenowy opis przedsiębiorstwa

Potrzebujesz specjalistów od automatyki przemysłowej? Jeżeli tak to trafiłeś do odpowiedniej firmy. Od ponad 10 lat nasza firma zajmuje się realizacją usług szeroko związanych z tą dziedziną działalności. W głównej mierze zajmujemy się realizacją usług na terenie Dolnego Śląska, jednak w razie konieczności jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z obszaru całego świata.

Nasza oferta oczywiście obejmuje projektowanie automatyki przemysłowej, serwis i naprawy, systemy zdalnego nadzoru czy też prefabrykację szaf sterowniczych. Możemy pochwalić się doświadczoną ekipą, która potrafi poradzić sobie z realizacją nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z bardzo wieloma klientami, o czym świadczy bardzo duża ilość posiadanych przez nas referencji od zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i skorzystania z zapewnianych przez nas usług. Jesteśmy pewni, że poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zleceniami tak, aby każdy był zadowolony.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Krenowa specjalność przedsiębiorstwa
Krenowa siedziba przedsiębiorstwa
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Krenowy nr. telefonu
603443378
Krenowa strona WWW przedsiębiorstwa
Krenowy NIP
6112439402
Krenowy REGON
021031197
  • BIPAL Wrocław – projektowanie i instalacja automatyki przemysłowej