Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji
Krenowy opis przedsiębiorstwa

Liquid Technologies to zaawansowane technologicznie płyny, preparatym i środki służące do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji. Dobre czyszczenie sprzęty ma wpływ na jakość i skuteczność jego działania, dlatego warto zainwestować w dobry jakościowo i bezpieczny dla urządzeń, preparat czyszczący.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Główne środki stosowane do czyszczenia powierzchni zewnętrznych to HVAC External w wersjach Basic, Alkali i Strong. Z kolei HVAC Internal przeznaczony do jednostek wewnętrznych, który możemy podzielić na Evapor i Bioclean. Kolejnymi typami produktów, wartymi uwagi są HVAC Universal oraz środek do dezynfekcji powierzchni o nazwie SURFACE Viruclean.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Wszystkie oferowane produkty zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa, a także wymogów i norm prawa. HVAC może być także stosowany do aparatury chemicznej i procesowej. Najnowszym produktem firmy jest żel do dezynfekcji rak o nazwie CARE VIRUSEPT. Nie tylko dezynfekuje dłonie, ale także ma działanie nawilżające. Ponadto działa grzybobójczo, wirusobojczo i bakteriobójczo.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Krenowa specjalność przedsiębiorstwa
Krenowa siedziba przedsiębiorstwa
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Krenowy nr. telefonu
571380888
Krenowa strona WWW przedsiębiorstwa
Krenowy NIP
8982237296
Krenowy REGON
368412743
  • Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji